Rune Jansson krita

Rune Jansson krita
Rune Jansson krita
Rune Jansson krita
Rune Jansson krita

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): "Växt i kartan", signerad och daterad Rune Jansson 51, färgkrita, 21x26 cm

123222

2012-03-01