KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K. A. Pehrson -95, 59/75, färglitografi, 75x105 cm, oramad

123227

2012-02-29