Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K. A. Pehrson -95, 59/75, färglitografi, 75x105 cm, oramad
123227
2012-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här