Morian 1800-tal

Morian 1800-tal
Morian 1800-tal
Morian 1800-tal
Morian 1800-tal
Morian 1800-tal
Morian 1800-tal
Morian 1800-tal
Morian 1800-tal

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MORIAN, 1800-tal, skuret och bemålat trä, höjd 125 cm

Lagningar

123232

2012-02-29