Carsten Regild blandteknik

Carsten Regild blandteknik
Carsten Regild blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

REGILD, Carsten (1941-1991): Komposition, monogramsignerad och daterad C. R -86, blandteknik på papper, 35x26 cm

123238

2012-02-29