LG Lundberg etsning

LG Lundberg etsning
LG Lundberg etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

LUNDBERG, Lars Gösta (född 1938): "Långt ut XIII", signerad och daterad 2002 LG Lundberg, 49/50, etsning, bladstorlek 15x18,5 cm

123257

2012-02-29