Irma Lindqvist oljemålning

Irma Lindqvist oljemålning
Irma Lindqvist oljemålning
Irma Lindqvist oljemålning
Irma Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDQVIST, Irma (1900-tal): Stilleben, signerad, olja på duk på pannå, 42x54 cm

Dukskador

123289

2012-02-29