Madeleine Pyk färglitografi
2012-02-29
123295
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Cirkus, signerad och daterad Madeleine Pyk, 194/200, färglitografi, 55x59 cm