Säng 1800-tal

Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SÄNG, 1800-tal, gjutjärn och förgylld metall, höjd 105, 196x101 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar

123297

2012-02-29