Klubbat för:
24 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SÄNG, 1800-tal, gjutjärn och förgylld metall, höjd 105, 196x101 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar
123297
2012-02-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner