Hasse Lindroth etsning

Hasse Lindroth etsning
Hasse Lindroth etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

LINDROTH, Hasse (född 1938): "Mot Slussen", signerad och daterad -64, 37/50, etsning, 26x23 cm

Smärre fläck

123298

2012-02-29