Nils Hansson oljemålning

Nils Hansson oljemålning
Nils Hansson oljemålning
Nils Hansson oljemålning
Nils Hansson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

1 800 SEK

HANSSON, Nils (1900-1996): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad -68 58x66 cm

123311

2012-02-29