Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943):(2) Landskap I samt IV, signerade Ulf Gripenholm, 238/300, färglitografier, 32x26 cm
123395
2012-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här