Ulf Gripenholm färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943):(2) Landskap II samt III, signerade Ulf Gripenholm, 238/300, färglitografier, 26x32 cm

123396

2012-03-01