Ljuskrona för 24 ljus
Valmis
2012-03-01
123399
| Korkein tarjous | 16 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
LJUSKRONA, för 24 ljus, Frankrike 1800-talets andra hälft, förgylld brons, höjd 120 cm