Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JORM, Arvid (1892-1964): Trädallé, signerad Jorm, olja på duk, 85x70 cm
Krackeleringar
123435
2012-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här