Götrik Örtenholm oljemålning

Götrik Örtenholm oljemålning
Götrik Örtenholm oljemålning
Götrik Örtenholm oljemålning
Götrik Örtenholm oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖRTENHOLM, Götrik (1913-2005): Stilleben, signerad G.Örtenholm, olja på pannå, 45x54 cm

123452

2012-03-01