Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRYKENSTAM, Börje (född 1936): "Hötorget med konserthuset", signerad B Frykenstam, olja på duk, 81x100 cm
123459
2012-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här