Gustav Magnusson oljemålning

Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUSSON, Gustav (1890-1957): Flicka vid strandkant, signerad Gust Magnusson, olja på pannå, 61x50 cm

123479

2012-03-02