Tom Loux färglitografi

Tom Loux färglitografi
Tom Loux färglitografi
Tom Loux färglitografi
Tom Loux färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOUX, Tom (samtida) 2 st: Hommage Keith Haring, signerad Tom Loux, samt Figurkomposition, signerad Tom Loux, färglitografi, 30x35 cm resp. 30x36 cm

123485

2012-03-02