Roger Risberg oljemålning

Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RISBERG, Roger (född 1956): Eld, signerad RR och daterad -86, olja på duk 66x54 cm

123499

2012-03-02