Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGMÅLNING, olja på duk, Ärkeängeln Mikaels kamp mot Lucifer, 125x100 cm, efter Rafaels målning, Saint Michel terrassant le démon. Proveniens: enligt uppgift franskt slott
Repor
123513
2012-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här