Väggmålning

Väggmålning
Väggmålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGMÅLNING, olja på duk, Ärkeängeln Mikaels kamp mot Lucifer, 125x100 cm, efter Rafaels målning, Saint Michel terrassant le démon. Proveniens: enligt uppgift franskt slott

Repor

123513

2012-03-02