Damfickur 2 st silver

Damfickur 2 st silver
Damfickur 2 st silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OMEGA, damfickur, 1910-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 13´´´ verk, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, diameter 36 mm, DAMFICKUR, cylindergång, silver

Fungerar ej, obetydliga kantbucklor

123524

2012-03-25