Damfickur 2 st silver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
OMEGA, damfickur, 1910-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 13´´´ verk, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, diameter 36 mm, DAMFICKUR, cylindergång, silver
Fungerar ej, obetydliga kantbucklor
123524
2012-03-25