LG Lundberg färgoffset

LG Lundberg färgoffset
LG Lundberg färgoffset

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUNDBERG, L-G (född 1938) "Heja Sverige", signerad och daterad LG Lundberg -72, färgoffset, 61x50 cm

123536

2012-03-03