Erro Gudmundur färgserigrafi

Erro Gudmundur färgserigrafi
Erro Gudmundur färgserigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERRO, Gudmundur (född 1932): A MOI, signerad och daterad 1993, 29/300 färgserigrafi, 29x21 cm

123537

2012-03-02