Räkneverk för biljard

Räkneverk för biljard
Räkneverk för biljard
Räkneverk för biljard
Räkneverk för biljard
Räkneverk för biljard
Räkneverk för biljard

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RÄKNEVERK, för biljard, 1800-talets slut, bemålat trä, höjd 77, 52x16 cm

Lister saknas, slitage

123565

2012-03-02