Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): "Gnesta" signerad och daterad Kjell -44, olja på pannå, 38x45 cm

123573

2012-03-02