Ampel mässing 1800

Ampel mässing 1800
Ampel mässing 1800

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AMPEL, för sex ljus,1800-talets första hälft, mässing och brons, delvis förgylld, höjd 142 cm, diameter ca 40 cm

Kompletterad

123602

2012-03-02