Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
AMPEL, för sex ljus,1800-talets första hälft, mässing och brons, delvis förgylld, höjd 142 cm, diameter ca 40 cm
Kompletterad
123602
2012-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här