Charles Leslie oljemålning

Charles Leslie oljemålning
Charles Leslie oljemålning
Charles Leslie oljemålning
Charles Leslie oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LESLIE, Charles (1835-1890): Höglandslandskap, signerad Charles Leslie, olja på duk, 47x47 cm

123621

2012-03-02