Kandelabrar 1800-talets första hälft
2012-03-02
123676
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 3 ljus, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mässing, höjd 42 cm Proveniens: Väntorp, Ulriksdal