Kandelabrar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 3 ljus, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mässing, höjd 42 cm Proveniens: Väntorp, Ulriksdal

123676

2012-03-02