Acke Oldenburg litografi
Closed
2012-03-02
123713
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
OLDENBURG, Acke (1923-2005): Interiör, signerad Acke Oldenburg 36/275, litografi 71x49 cm