Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅDELL, Mats (1900-tal): Spelande troll i sommarlandskap, signerad Mats Hådell, olja på duk, 59x72 cm

123715

2012-03-04