Hiroshige träsnitt

Hiroshige träsnitt
Hiroshige träsnitt
Hiroshige träsnitt
Hiroshige träsnitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Gatuvimmel, signerad Hiroshige ga, förläggare Aritaya, 25x36,5 cm, monterad i passepartout
Proveniens: Auktionsverket 25/11-94 nr 2568

123734

2012-03-11