Harou Sézaki oljemålning
Valmis
2012-03-03
123744
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SEZAKI, Haruo (född 1907): I vassen, signerad och daterad Sèzaki -65, olja på duk, 33x41 cm