Rolf Hanson färgserigrafier

Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier
Rolf Hanson färgserigrafier

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANSON Rolf (född 1953): Mapp - Runtom hus och trappor: "Runt om hus", "Runt om trappa I", "Runt om trappa II", signerade och numrerade Rolf Hanson, 14/100, färgserigrafier (3), 106x75x2 resp 75x106 cm

123749

2012-03-03