Sohlberg oljemålning

Sohlberg oljemålning
Sohlberg oljemålning
Sohlberg oljemålning
Sohlberg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOHLBERG (1900-tal): Landskap i skymning, signerad och daterad Harry Sohlberg 1950, olja på duk, 64x80 cm

123761

2012-03-03