Sven Ernkvist oljemålningar
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERNKVIST, Sven (1891-1978): 2 st, Vinterlandskap resp Stockholmsvy, signerade och daterade S. Ernkvist 1961 resp 1964, olja på pannå, 32x45 resp 37x48 cm
Kuntoraportti
123778
Päivämäärä:
2012-03-03