Gunilla Mann litografi

Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

MANN, Gunilla (född 1947): Stockholm, signerad och numrerad Gunilla Mann 145/290, färglitografi, 30x43 cm

123847

2012-03-03