Böcker från 1700-1900-talet
Valmis
2012-03-03
123851
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BÖCKER BLANDAT (17), bl.a. Jacobs minne, S. Clara Minne, C. J. L. Almquist, Gyllenborg, olika band
Några skador och defekter