Shunsho träsnitt
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SHUNSHO, Katsukawa (1726-1792): Skådespelare, signerad Shunsho ga, förläggare Urokogataya, hosoban 30x13,5 cm, monterad i passepartout, Proveniens: Flodins konsthandel 1986
Fläckar, små hål
123856
2012-03-11