Yoshida träsnitt

Yoshida träsnitt
Yoshida träsnitt
Yoshida träsnitt
Yoshida träsnitt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHIDA, Hiroshi, (1876-1950): Himeji castle, kväll, signerad med jizuri-sigill, 37x26 cm, specialupplaga i 2000ex för The Japanese Advertiser, monterad i passepartout, Proveniens: Auvktionsverket 22/4-93 nr 3309

123864

2012-03-11