Kunioshi träsnitt
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
KUNIOSHI, Utagawa (1798-1861): Sankai Medetai Zue, 1852, signerad Ichiyûsai Kunioshi ga, förläggare Tsutaya Kichizo, 36x24, oramad Proveniens: Auktionsverket 21/10-92 nr 2540
Lagning, fläck, spår av vikt hörn
123895
2012-03-11