Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAMKE, Ivar (1882-1936): "Tera nuova Burano", signerad och daterad Kamke 1920, olja på pannå, 63x52 cm

123897

2012-03-04