Ryusai träsnitt
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RYUSAI, Shigeharu (1803-1853): "Nakamura Utaemon III som Choki", signerad Ryusai Shigeharu, förläggare Wataki, 35x24 cm, monterad i passepartout, Proveniens: Auktionsverket Kvalitetsauktion 1981
Blekt, fläckar
123921
2012-03-11