Koson två träsnitt
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOSON, Ohara (1877-1945) 2 st: Kråka på blommande körsbärsgren, Hök och spindel, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, oramade, Proveniens: Rönells antikvariat
Nedre högra hörnet lagat
123935
2012-03-11