Koson två träsnitt

Koson två träsnitt
Koson två träsnitt
Koson två träsnitt
Koson två träsnitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KOSON, Ohara (1877-1945) 2 st: Kråka på blommande körsbärsgren, Hök och spindel, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, oramade, Proveniens: Rönells antikvariat

Kuntoraportti

Nedre högra hörnet lagat

123935

Päivämäärä:

2012-03-11