Koson två träsnitt

Koson två träsnitt
Koson två träsnitt
Koson två träsnitt
Koson två träsnitt

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

KOSON, Ohara (1877-1945): 2 st: Sjöfåglar på strandkant, Lyftande and, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, oramad
Proveniens: Rönells antikvariat

Lagat nedre högra hörn

123938

2012-03-11