Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOSON, Ohara (1877-1945): 2 st: Rytande tiger, Kråka på blommande kärsbärskvist, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, oramad
Proveniens: Rönells antikvariat
123939
2012-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här