Yoshitoshi träsnitt

Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHITOSHI Tsukioka (1839-1892): "The moon seent through the fire", 1886, signerad Yoshitoshi med sigill Taiso, förläggare Akiyama Buemon, 37x25 cm, monterad i passepartout

Smärre marginalskador

123945

2012-03-11