Yoshitoshi träsnitt
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YOSHITOSHI Tsukioka (1839-1892): "The moon seent through the fire", 1886, signerad Yoshitoshi med sigill Taiso, förläggare Akiyama Buemon, 37x25 cm, monterad i passepartout
Smärre marginalskador
123945
2012-03-11