Yoshitora träsnitt

Yoshitora träsnitt
Yoshitora träsnitt
Yoshitora träsnitt
Yoshitora träsnitt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YOSHITORA, Utagawa (verksam 1840-1880): Västerlänningar, 1867-68, signerad Yoshitora, kiwamesigill, 25x37 cm, monterad i passepartout Proveniens: Auktionsverket 13/5-86 nr 1265

Fläckar

123948

2012-03-11