Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YOSHITORA, Utagawa (verksam 1840-1880): Västerlänningar, 1867-68, signerad Yoshitora, kiwamesigill, 25x37 cm, monterad i passepartout Proveniens: Auktionsverket 13/5-86 nr 1265
Fläckar
123948
2012-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här