Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
OGATA Gekko (1859-1920): Tempel, omkring 1900, signerad Gekko, 24x25 cm, monterad i passepartout, Proveniens: Hagelstam Helsingfors 1978
Fläckar mindre skada i marg
123966
2012-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här