Ogata träsnitt

Ogata träsnitt
Ogata träsnitt
Ogata träsnitt
Ogata träsnitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

OGATA Gekko (1859-1920): Tempel, omkring 1900, signerad Gekko, 24x25 cm, monterad i passepartout, Proveniens: Hagelstam Helsingfors 1978

Fläckar mindre skada i marg

123966

2012-03-11