Kunioshi träsnitt

Kunioshi träsnitt
Kunioshi träsnitt
Kunioshi träsnitt
Kunioshi träsnitt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNIOSHI, Utagawa (1798-1861): "Benkei och Yoshitsune" signerad Ichiyûsai Kunioshi ga, förläggare Joshuya Kinzo, 36x49 cm, monterad i passepartout, Proveniens: Auktionsverket Kvalitetsauktion h-85, nr 5230

Fläckar

123974

2012-03-11